BEOGRADSKE ROMANTIČARKE

ORK BEOGRAD – ŽRK RADNIČKI OBRENOVAC 36:21 (18:11) KUP

Ork Beograd ubedljiv u 1/16 finala kupa!
Ork Beograd – Radnicki Obrenovac 36:21 (18:11)
Dubljanin 6 odbrana,Bozoljac 4,Aćin D. 2,Knežević 5,Radulović 9,Todorović,Krća I. 2,Krća A. 13 odbrana,Nikolić 1,Aćin J.,Starčević 1,Mihajlović 1,Gudžić 6,Gombar,Kostrešević 5.
Devojke iz Obrenovca imale su pocetnu inicijativu i vodjstvo od 0:3,reagovala je nasa klupa sa tajm autom koji je probudio nase devojke koje su rutinski preokrenule rezultat i smireno do kraja poluvremena odigrale i sacuvale vodjstvo od 18:11. U prvom poluvremenu se istakla Danka Knežević i golman Aleksandra Krća. Ork Beograd je u drugom poluvremenu samo povecavao svoju prednost cime su najvise doprinele Andjela Gudžić sa 6 pogodaka i Natasa Radulović koja je na ovom mecu postigla 9.
Na ovoj utakmici su igrale i dve devojcice iz nase omladinske skole,Aleksandra Starčević i Jovana Aćin koje su rodjene 2002 godine. Aleksandra je postigla jedan pogodak dok se Jovana nije upisala u listu strelaca ali moramo pohvaliti njenu igru i ocigledno je da se na ove devojke moze racunati u buducnosti.
Jos jedna utakmica na kojoj nase devojke postizu dosta a primaju malo golova. Devojke cestitamo na plasmanu u 1/8 finala kupa.