ORK BEOGRAD

BEOGRADSKE ROMANTIČARKE

Ork Beograd poražen od Voždovca 29:21 (14:10)

Romantičarke poražene u derbi utakmici ovog kola. Odličnih 15 minuta nasih devojaka nije pokolebalo Voždovčanke koje su narednih 45 igrale mnogo kvalitetnije od naših devojaka. Početak drugog poluvremena je dao neku nadu nasim devojkama da mogu do preokreta ali je na semaforu posle 15:13 ubrzo stajalo 22:13 . Previše promašenih zicera naših igračica je dovelo do ovakve razlike. Daleko od toga da su Romantičarke dobro igrale ali ovakvo sudjenje je daleko od prosečnog suđenja,drugi poraz Ork Beograda u dva meča kada nam sudi ovaj sudijski par koji svoj posao ne obavlja profesionalno već se u toku meča prepucava sa našim navijačima. Moramo zahvaliti našim navijačima kojih je na ovom gostovanju bilo 200,duplo više od domaćih. Naše devojke ovo prvenstvo završavaju na petoj poziciji koja znači da će i naredne godine Ork Beograd igrati u Prvoj ligi. Jedina šansa za rang više je da veliki broj ekipa odustane od ulaska u Super Ligu pa da naše devojke uđu umesto te ekipe. U narednom kolu 09.04.2015 Ork Beograd dočekuje ekipu Sloge iz Petrovca na Mlavi. Naše devojke igraju još jednu derbi utakmicu protiv prvoplasirane ekipe na tabeli. Molimo vas dođite u što većem broju i podržite naše devojke da zabeleže novu pobedu.zmaj dscf6058 dscf6157 ekipa

Updated: April 6, 2015 — 2:40 pm